Vestavěné vyzváněcí melodie asi málo koho uspokojí, je na čase nastavit vlastní, nejlépe ve formátu mp3.
Připojte telefon pomocí usb kabelu k počítači, po zobrazení telefonu najděte složku  Ringtones, do této složky nakopírujte mp3 skladby. (Je vhodné je připravit tak že ve Vlastnosti > Podrobnosti u hodnot Interpret alba a Album je Vyzváněcí tón a Žánr Ringtone, nebudou se vám ,,různě motat,, v přehrávači Hudba Grove atd).




 

Po aktualizaci na Windows 10 Mobile nebo po obnovení do továrního nastavení v seznamu mohou chybět některé aplikace (Nastavení > Systém > Oznámení a akce > Zobrazovat oznámení z těchto aplikací), ty se zobrazí po první přijeté notifikaci SMS a emailu. Toto urychlíte tak že si je pošlete sami …

 

 

 

 

 

Vyzváněcí tón:
Nastavení > Přizpůsobení > Zvuky > Vyzváněcí tón > klikněte na Nokia Tune a vyberte vaši skladbu (můžete si ji i přehrát vlevo na symbol play jestli je to ona požadovaná skladba)

 

 

 

 




 

Zasílání zpráv (SMS):
Nastavení > Systém > Oznámení a akce > Zobrazovat oznámení z těchto aplikací (dole) > vyberte Zasílání zpráv > Zvuk oznámení (dole) klikněte na Výchozí X Žádné, nebo vyberte požadovanou skladbu ze seznamu.

 

 

 

 

 

Outlook Pošta (email):
Outlook Pošta > … > Nastavení > Oznámení – Zobrazovat oznámení v centru akcí = Zapnuto a zatrhnout Přehrávat zvuk (můžete rovnou zatrhnout také Zobrazovat banner s oznámením.

Nastavení > Systém > Oznámení a akce > Zobrazovat oznámení z těchto aplikací – Outlook Pošta – Zvuk oznámení a klikněte na Výchozí, X Žádné, nebo vyberte požadovanou skladbu ze seznamu.