Chytré hodinky, které umožňují spojení Bluetooth se všemi běžnými chytrými mobily (Apple, Samsung, LG, Huawei, Nokia, HTC atd.).

specifikace chytrých hodinek PREMIUM ELEGANT Apachie DZ09:
Skvělé chytré hodinky, které umožňují spojení Bluetooth se všemi běžnými chytrými mobily (Apple, Samsung, LG, Huawei, Nokia, HTC atd.).
Jazyky český, němčina, angličtina, italština, nizozemština, španělština, francouzština, polština, turečtina, portugalština, ruština
Ukazování času
Přijímání hovorů a volání přímo přes hodinky
Vysoké rozlišení displeje
Funkce NFC: rychlé připojení přes Bluetooth
Krokoměr
Připomínka dlouhého sezení
Měření kvality spánku
Signalizuje příchozí SMS, zprávy na Facebooku, Twitteru, chatu (pouze pro Android)
Funkce připomínání termínů
Řemínky z kvalitního kaučuku
V ceně zahrnuto dárkové balení zdarmaCHYTRÉ HODINKY PREMIUM ELLEGANT
Barva: Elegantní Hnědá
Cena: 599,-Kč
Prodejce: nejlepsi-chytrehodinky.cz

Tuší někdo v čem spočívá ,,V ceně zahrnuto dárkové balení zdarma,,? Pravděpodobně v obyčejné papírové krabičce a krátkém usb káblíku bez nabíječky!

Zpracování: řemínek místy přesahuje hodinky a místy zapadne jak má, co také chcete za 599,-Kč.

První co je potřeba nastavit je čeština
nastavení češtiny:
Menu > Settings > Phone settings > Language > Čeština > OK a zobrazí se Hotovo.

Druhá věc je spárovat hodinky se smartphonem:
Nejprve je nutné stáhnout aplikaci BTNotification ze stránek watch.qqacer.com a otevřít pomocí Nástroje k instalaci bálíčků nebo Testovat na přítomnost virů. Zde narazíte na standardní zabezpečení Androidu, konkrétně blokování instalace aplikací z neznámých zdrojů. Jděte do Nastavení > Zámek obrazovky a zabezpečení a povolte Neznámmé zdroje (po instalaci je opět zakažte). Nainstalujte BTNotification_ex_v4.4.3.apk. SONY Xperia XA se dále bránila, antivir AVG Protection zobrazil upozornění ,, aplikaci BTNotification je klasifikována jako Rušivý adware ,, a nabídnul tři řešení IGNOROVAT – ODINSTALOVAT – VÍCE INFORMACÍ, nezbývá než kliknout na IGNOROVAT a pokračovat.
 

Nyní následuje spárování hodinek s mobilem:

stačí vybrat Apachie DZ09 a zaškrtnout Zvuk hovoru a Zvuk médií.
Uskutečnění i ovládání hovoru funguje perfektně včetně ovládání hudebního přehrávače.Pokud nevěříte instalaci z neznámých zdrojů, tuto aplikaci neinstalujte nebo odinstalujte jako já a najděte odpovídající aplikaci na google play > BTNotificatio. Pravděpodobně skončíte opět u nabízené aplikace BTNotification v4.1.3. S aplikací BTNotificatio funguje uskutečnění i ovládání hovoru ale hudební přehrávač ovládáte z mobilu a hudba hraje pouze z hodinek při jakémkoliv nastavení.

Přehled funkcí chytrých hodinek PREMIUM ELLEGANT:
veškeré notifikace fungují, k dalším funkcím. Krokoměr ajajaj, vsedě jsem opsal rukou s hodinkami půlkruh mezi 60 až 70 cm – několikrát opakovaně, vždy 5 kroků … Další funkce Správce souborů, Fotoaparát a další prostě a jednoduše nefungují – paměťová karta nenalezena. Hodinky odeslány 28.7.2017 na reklamaci ve lhůtě na vrácení peněz, 24.8.2017 potvrzení reklamace s příslibem vrácení peněz, dnes je 3.9.2017 a peníze nikde. Tak jsem se po několika urgencích 22.9.2017 dočkal vrácení zaplacené částky …