Vyrobili jsme naše poslední zařízení BB10 a BBOS v roce 2015 a v letech, kdy jsme dostali mnoho otázek  ohledně našich plánů na průběžnou podporu. Za prvé, chceme vám poděkovat za váš trvalý zájem a nadšení pro všechny věci BlackBerry. Za druhé, chceme si uvědomit, že známe, že vaše produktivita závisí na bezpečnosti, spolehlivosti, spolehlivosti, trvanlivosti, prodloužené životnosti baterie a jednoduchosti použití, kterou jsme navrhli a zabudovali do každého telefonu. Za třetí, chceme odměnit svou loajalitu tím, že se zavazujeme, že vám poskytneme minimálně dvě plné roky dodatečné podpory pro BB10 a minimálně dva roky úplného přístupu k zařízením BlackBerry pro zařízení BBOS.

Jako další projev naší vděčnosti a vděčnosti spolupracujeme s našimi partnery v BlackBerry Mobile, abychom vám nabídli obchodní program, který vám poskytne značné slevy a pobídky pro upgrade vašeho aktuálního zařízení BlackBerry na nový BlackBerry KeyOne nebo Motion, které jsou nejbezpečnějšími smartphony Android na světě.Zatímco s potěšením oznamujeme pokračující podporu uživatelů BB10 a BBOS po dobu nejméně dalších dvou let, současní majitelé zařízení by si měli být vědomi, že uzavřeme některé doplňkové služby, jako je například App Store BlackBerry World (31.3.2019), Stránky BlackBerry Travel (únor 2018) a videohovor služby Playbook (březen 2018). Zákazníci, kteří upgradují na nový KeyOne nebo Motion, nebudou chybět, protože budou mít okamžitý přístup do bohatého vesmíru aplikací v obchodě Google Play, aniž by ohrožovali bezpečnost nebo touhu po fyzické klávesnici.
Zůstaňte naladěni na tuto stránku, kde najdete podrobnosti o tom, jak využít obchodního programu a těšíme se na Vaši trvalou loajalitu a zájem o BlackBerry. Děkuji.

zdroj

BlackBerry si stále váží svých uživatelů, děkuje jim za loajalitu i usnadní přechod na Android. Dočkáme se takového kroku i od hrobaře mobilních operačních systémů společnosti Microsoft?