Windows Insider, jak opustit program Insider Preview

Jak se dočasně nebo zcela se odhlásit z program Insider Preview.
Pokud jste chtěli vyzkoušet nové (neoficiální) Windows 10 Mobile, bylo nutné se zaregistrovat do programu Insider Preview.

Nedávno aktualizovaná aplikace Windows Insider umožňuje opustit program, což je nová položka v menu aplikace.

Během pár dnů budou Windows 10 Mobile dostupné pro telefony v první vlně aktualizací – Které telefony dostanou Windows 10 Mobile jako první.

Podle vyjádření Microsoftu budou nové buildy ve Fast Ring častější ale mohou být méně stabilní. Ne že bychom někoho chtěli odrazovat od program Insider Preview, osobně doporučujeme alespoň pár měsícú instalovat pouze Slow Ring (,,stabilní,, sestavení).

Jak opustit program:
spusťte aplikaci Windows Insider > … (tři tečky v pravo dole) > opustit program > Přihlášení > Přihlásit – aplikace automaticky odhlásí váš telefon z programu Insider Preview, současný build operačního systému zůstane v telefonu. Dále je nutné restartovat (vypnout a zapnout) telefon, nyní budete stahovat pouze oficiální aktualizace.


Pár rad na závěr
1. sledujte TouchMobile.cz – všechny nové buildy budou testovány
2. opustit program můžete třeba při čtení tohoto článku (současný build operačního systému zůstane v telefonu)
3. po oficiálním vydání Windows 10 Mobile pro váš telefon, doporučujeme obnovit telefon pomocí programu Nástroj pro obnovení Windows Phone (Windows Phone Recovery Tool Installer) postup zde (postup B.), takto odstraníte případné zbytky z Insider Preview
4. neobnovovat ze zálohy, kontakty, kalendář, emailové účty se synchronizují do mobilu automaticky, SMS také pokud máte nastaveno, další aplikace a hry budete muset doinstalovat ručně, nebo aplikace Store > Moje knihovna, zde je seznam aplikací a her které jste kdy nainstalovali.

 

autor

Zakladatel a šéfredaktor TouchMobile.cz, fanda moderních technologií a dotekových zařízení jako jsou smartphony, tablety a jejich příslušenství včetně chytrých domácností.
Zakladatel a šéfredaktor Windows10Mobile.cz
Milovník metalu a folkař, momentálně padesátiletý fanda rapu.
 
Seznam telefonů které jsem kdy vlastnil > moje MobilMánia.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *