WhatsApp končí s dalším vývojem pro operační systémy BlackBerry a Windows Phone 8.0

Společnost oznámila své rozhodnutí ukončit podporu pro uvedené platformy spolu s daty. Dále je uvedeno, že pokud se tyto platformy již aktivně nevyvíjejí,  některé funkce mohou kdykoli přestat fungovat. Spolu s operačními systémy BlackBerry OS a Windows Phone 8.0 ukončí společnost WhatsApp také podporu pro Nokia S40.

Následující platformy již nejsou podporovány:
verze pro Android starší než 2.3.3
Windows Phone 7
iPhone 3GS / iOS 6
Nokia Symbian S60
U následujících platforem již nelze vytvářet nové účty ani znovu ověřovat existující účty. Budete však moci pokračovat v používání služby WhatsApp:
BlackBerry OS a BlackBerry 10 do 31. prosince 2017
Windows Phone 8.0 a starší do 31. prosince 2017
Nokia S40 do 31. prosince 2018
Verze 2.3.7 a starší verze do 1. února 2020
Poznámka : Protože se již pro tyto platformy nebudeme aktivně vyvíjet, některé funkce mohou přestat fungovat kdykoli.
Tyto platformy nenabízejí takové schopnosti, které potřebujeme k rozšíření funkcí aplikace v budoucnosti. Používáte-li některá z těchto ovlivněných mobilních zařízení, doporučujeme upgradovat na novější verzi operačního systému nebo na novější systém Android se systémem OS 4.0+, iPhone se systémem iOS 7+ nebo Windows Phone 8.1, abyste mohli pokračovat v používání aplikace WhatsApp.

zdroj

 

autor

Zakladatel a šéfredaktor TouchMobile.cz, fanda moderních technologií a dotekových zařízení jako jsou smartphony, tablety a jejich příslušenství včetně chytrých domácností.
Seznam telefonů které jsem kdy vlastnil > moje MobilMánia.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *