Účtenkovka

Oficiální aplikace Ministerstva financí pro registraci účtenek do účtenkové loterie Účtenkovka. Jednoduchá aplikace s automatickým načítáním údajů z účtenky.

Zaregistrujte svou účtenku pro nejbližší slosování během minuty. Účast v Účtenkovce je zdarma. Účtenkovka je hra, ve které každý měsíc hrajeme o 21 025 cen v hodnotě od 100 Kč do 1 000 000 Kč. Čím více účtenek zaregistrujete, tím větší je … další oficiální popis.

Mobilní aplikace Účtenkovka je dostupná pro Android, iOS a překvapivě i pro Windows 10 Mobile – Windows Phone 8.1.

Jednoduchá aplikace s automatickým načítáním údajů z účtenky, automatické načítání údajů probíhá skenováním a to pouze někdy. Pokud se vám podaří současně naskenovat DIČ, BKP a nejlépe i FIK je zde reálná možnost že naskenovaná data budou souhlasit s účtenkou. Nicméně se nevyhnete ručnímu zadání částky, data transakce a času … Ověřování mé účtenky trvalo šest dní … že by čapí online hnízdo …
Aplikace pro Android silně připomíná design Metro pro Windows Phone 7.5 a to je ještě dobře, protože aplikace pro Windows 10 Mobile … děs a hrůza pouze narýsované jak na výkresu.

aplikace pro Android:

Netradičně řešená klávesnice.
Podstatné je, že již není při instalaci požadován přístup k telefonním hovorům.

aplikace pro Windows 10 Mobile a Windows Phone 8.1:

pokud máte povoleno vždy zobrazovat spodní lištu …
aplikace pro iPhone (iOS): (zatím pouze orientačně)

autor

Zakladatel a šéfredaktor TouchMobile.cz, fanda moderních technologií a dotekových zařízení jako jsou smartphony, tablety a jejich příslušenství včetně chytrých domácností.
Zakladatel a šéfredaktor Windows10Mobile.cz
Milovník metalu a folkař, momentálně padesátiletý fanda rapu.
 
Seznam telefonů které jsem kdy vlastnil > moje MobilMánia.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *