Microsoft Launcher – dříve Arrow Launcher

Microsoft Launcher dříve Arrow Launcher, slouží pro přizpůsobení telefonu aby odpovídal vašemu stylu od tapet, barev, ikon a další. S účtem od Microsoftu můžete používat kalendář, dokumenty a nedávné aktivity.

Hlavní funkce:
· Lidé na dosah ruky. Mají své nejdůležitější kontakty na dosah ruky. Kontakty na domovskou obrazovku lze umístit kamkoli na domovské obrazovce, v doku a ve složkách.
· Vyberte si svůj vzhled. Přizpůsobte vzhled a dojem z vašeho zařízení pomocí efektivnějších tapet, tématické a zvýrazněné barvy, ikona, gesta a další.
· Nejdůležitější informace na první pohled jako zprávy, kalendář události, dokumenty, kontakty. Můžete dokonce nastavit svůj zdroj jako výchozí Home.
· Pokračujte na PC jako na telefonu a vše uvidíte okamžitě na počítači s Windows pomocí propojení telefonu s počítačem se systémem Windows 10.
· Vyhledávání na webu a v telefonu na jednom místě. Prohledávat web nebo soubory, aplikace, dokumenty, zprávy a výsledky na webu pomocí Microsoft Launcher univerzální vyhledávací panel.
· Gesto úprav. S hlubokým přizpůsobení pro gesta, můžete dvojitým klepnutím zamknout telefonu, nebo přejeďte prstem nahoru na aplikace a další.

google play

Spoustu uživatelů odradí již slovo Microsoft, ale za vyzkoušení to stojí.
možnosti nastavení:

Celé je to založeno za použití gest jak jedním prstem tak i dvěma, zleva doprava, nahoru dolů atd. Já osobně na toto čárání po displeji nejsem a budí to dojem zmateného ovládání nových iPhonů X.
uživatelské prostředí:

Za hlavní přednost tohoto launcheru lze považovat levý scrollující panel. Zde ale opět Microsoft nezklamal, widget kalendáře opět a stále již od dob Windows Mobile 2005 zobrazí jednu probíhající událost a to ještě jak kdy a nezobrazuje paličatě nadcházející, toto řeším vždy widgety jiných aplikací, čímž tento launcher alespoň pro mne ztrácí jakýkoliv význam. Dále bych uvítal ikony ve stylu Metro – Modern UI neboli ikony z Windows 10 Mobile.

 

autor

Zakladatel a šéfredaktor TouchMobile.cz, fanda moderních technologií a dotekových zařízení jako jsou smartphony, tablety a jejich příslušenství včetně chytrých domácností.
Zakladatel a šéfredaktor Windows10Mobile.cz
Milovník metalu a folkař, momentálně padesátiletý fanda rapu.
 
Seznam telefonů které jsem kdy vlastnil > moje MobilMánia.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *