Meteoservis Lite

Meteoservis Lite je jiné počasí. Aplikace Meteoservis je dostupná ve třech edicích, základní edice Meteoservis Lite – pro nenáročné uživatele zdarma která obsahuje méně informací či omezení některých funkcí.  Meteoservis – standardní edice určena pro běžné uživatele a obsahuje všechny nejdůležitější informace o počasí, cena 40,-Kč. Meteoservis Pro – tato edice určena pro náročnější uživatele, kteří zde najdou komplexní informace o předpovědi a aktuálním počasí, cena 80,-Kč.

Meteoservis Lite je jiné počasí, ano jiné počasí z důvodu vlastních výstupů numerických modelů a detailní předpověď počasí ve třech hodinových intervalech.
Vznik aplikace je datován do roku 2008 a v roce 2011 Meteoservis (vydavatel a autor SOFTIMAGE) získal ocenění Aplikace roku 2011. Osobně jsem tuto aplikaci používal na telefonech s operačním systémem Windows Mobile 6 a 6.5, Windows Phone 8 i Windows 10 Mobile k plné spokojenosti.
Edice Meteoservis Lite je oproti dalším vyšším edicím (Meteoservis a Meteoservis Pro) zbavena detailních možností nastavení. Meteoservis Lite je zdarma, proto darované aplikaci nehleď na zdrojový kod (IT vychytávka aneb darovanému koni nehleď na zuby).

aplikace pro Windows 10 Mobile i Windows Phone 8:

aplikace pro Android:

aplikace pro Windows Mobile 6.5:

odkaz na aplikaci pro Windows 10 Mobile – Windows Phone 8.1
odkaz na aplikaci pro Android

 

autor

Zakladatel a šéfredaktor TouchMobile.cz, fanda moderních technologií a dotekových zařízení jako jsou smartphony, tablety a jejich příslušenství včetně chytrých domácností.
Zakladatel a šéfredaktor Windows10Mobile.cz
Milovník metalu a folkař, momentálně padesátiletý fanda rapu.
 
Seznam telefonů které jsem kdy vlastnil > moje MobilMánia.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *