Google Fit, aplikace nejen pro fitness náramek

Snadné sledování aktivit jako je  chůze, běh a jízda na kole. K dalším aktivitám které lze zaznamenat patří také  aerobik, americký a australský fotbal,badminton, baseball, běh do schodů, běh na kolečkových lyžích, běh na pásu, běh v písku, běžkování, biatlon, bojová umění, box, bruslení, bruslení v hale, crossfit, curling, činky kettlebell, eliptický trenažér, ergometr, fitness chůze, fotbal, frisbee, golf, gymnastika, halový volejbal, házená, hokej, horolezectví, horská cyklistika, chůze na pásu, chůze ve sněžnicích, chůze s kočárkem, inline bruslení, intervalový trénink, invalidní vozík, jiné, jízda na kajaku, jízda na koni, plavání … a mnoho dalšího.

Aplikace Google Fit je vždy automaticky zaznamená do vašeho telefonu, hodinkek Android Wearnebo fitness náramku, ať už jdete, běžíte nebo jedete na kole …

Okamžité statistiky které jsou zobrazeny v reálném čase. Google Fit zaznamená vaši rychlost, tempo, trasu, nadmořskou výšku a další údaje, abyste neztratili motivaci ani přehled.
Nastavte si dosažení kondičních cílů. Nastavte si cíle podle počtu kroků, času, vzdálenosti nebo spálených kalorií. Nechte si zobrazovat personalizovaná doporučení a trenérské rady pro dosažení svých cílů.
Měření kondice sleduje vaši kondici, výživu, spánek a váhu díky souhrnným informacím z dalších aplikací (Android Wear, VeryFitPro, Nike+, Runkeeper, Strava, MyFitnessPal, Lifesum, Basis, Sleep as Android, Withings a náramky Xiaomi Mi).
Zobrazení informací a sledování svých pokroků v telefonu, tabletu, na webu (fit.google.com) a dokonce v hodinkách Android Wear.Stačí použít, v mém případě fitness náramek UMAX U-Band 107 Plus HR a telefon Sony Xperia XA s aplikací VeryFitPro. V aplikaci VeryFitPro povolte v menu > Uživatel > dole Google Fit a mám dokonalý přehled a google také 🙁

první spuštění aplikace Google Fit:

menu a nastavení aplikace Google Fit:
záznam aktivit:

Google Play

autor

Zakladatel a šéfredaktor TouchMobile.cz, fanda moderních technologií a dotekových zařízení jako jsou smartphony, tablety a jejich příslušenství včetně chytrých domácností.
Zakladatel a šéfredaktor Windows10Mobile.cz
Milovník metalu a folkař, momentálně padesátiletý fanda rapu.
 
Seznam telefonů které jsem kdy vlastnil > moje MobilMánia.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *