Windows 10 Mobile Feature 2 Insider Preview build 15235.

co je nového:
V režimu continuum jevylepšeno zobrazení na výšku. Chcete-li tuto možnost aktivovat, přejděte do Nastavení> Systém> Zobrazit v přístroji a změňte orientaci zobrazení na „Na výšku“ a stiskněte tlačítko použít.
co je opraveno:
Opravili jsme problém, kdy stahování velkých aplikací může hlásit nedostatek místa na disku i když je k dispozici dostatek místa.
Opravili jsme problém, kdy instalace aplikací (zejména her) z Windows Store někdy selže se zprávou Chyba, viz podrobnosti.
Opravili jsme problém, kdy se po odpojení / vypnutí systému Windows Hello nelze zařízení odemknout.
Opravili jsme problém, kdy Cortana neposkytne region, když říká „Váš region je nastaven“ a pak „Je to správné?“.
Opravili jsme problém s lokalizací v Turecku, kde řetězec „Potřebujeme opravit váš účet Microsoft, než budete moci používat sdílené zážitky …“ byl uveden v angličtině.
známé problémy:
Problém s zařízením HP Elite X3 s pevnými dokovacími stanicemi, při kterém je ztraceno nastavení orientace na výšku při odpojení a opětovném připojení externího displeje. Řešením je restartovat telefon po klepnutí na tlačítko „OK“ namísto odpojení a opětovného připojení. Toto řešení musí být provedeno pokaždé, když připojíte externí displej, který chcete použít s continuum v orientaci na výšku.
Pokud aplikace uložíte na kartu SD, může se při pokusu o aktualizaci těchto aplikací zobrazit chyba 8007000B. Jako řešení můžete tyto aplikace přesunout do interní paměti, aktualizovat je a poté je přesunout zpět na kartu SD.