Co bude dál s Windows 10 Mobile a existujícími telefony Windows

Viceprezident společnosti Microsoft pro Windows, Joe Belfiore, objasnil postoj společnosti k systému Windows 10 Mobile a to, co v současné době dělá v mobilním prostoru.

Ve sérii tweetů na Twitteru Belfiore uvádí, že jako individuální koncový uživatel přešel na systém Android a že systém Windows 10 Mobile už není pro společnost Microsoft zaměřen.

Belfiore jen potvrzuje to, co uživatelé Windows 10 Mobile tušili že společnost Microsoft bude pouze pokračovat v poskytování služeb Windows 10 Mobile s opravami chyb a bezpečnostními záplatami, zejména pro podnikový trh, který přijal Windows 10 Mobile pro práci. Společnost Microsoft neplánuje přenést do systému Windows 10 Mobile žádné nové funkce zaměřené na spotřebitele, ani neplánuje uvolnit žádný nový hardware.
Dnes lze předpokládat na 99,98%, že Windows 10 Mobile a Windows Phone ve své současné podobě jsou “mrtvé”. Společnost Microsoft dnes oficiálně uvedla, že nemá v úmyslu pokračovat ve vývoji nových funkcí pro platformu, ale nadále bude podporovat zbývající uživatele s opravami chyb a opravami prostřednictvím své větve feature2.
Windows 10 Mobile nemá žádnou skutečnou budoucnost a spotřebitelé, kteří se stále drží na této platformě, by měli skutečně začít hledat jinde. S tím vším, pokud je systém Windows 10 Mobile stále pro vás dokonalý, společnost Microsoft je nadšeně informována o opravách zabezpečení a opravách chyb.
Zatím se říká, že Microsoft pracuje na novém “mobilním” zařízení s kódovým označením Andromeda, který bude v příštím roce spuštěn s verzí Windows 10 postavené na nové platformě Microsoft Windows označované jako “OS Windows” nebo “Windows Core OS” .

zdroj a twitty

 

autor

Zakladatel a šéfredaktor TouchMobile.cz, fanda moderních technologií a dotekových zařízení jako jsou smartphony, tablety a jejich příslušenství včetně chytrých domácností.
Seznam telefonů které jsem kdy vlastnil > moje MobilMánia.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *